bakh makh (4)

موشن گرافیک

اشتراک گذاری

موشن گرافیک

بر اساس آمارهای معتبر جهانی، 82 درصد از کل ترافیک اینترنت در دنیا، مربوط به نمایش ویدئو است! می‌توان تصور کرد که بسیاری از این ویدئوها، بازاریابی محتوا هستند که هدف‌شان جذب مخاطب است؛ آن‌ها به دنبال آن هستند تا مخاطبان و جامعۀ هدف خود را ترغیب به خرید یک محصول یا یک محتوا نمایند. نکتۀ جالب توجه در این است که بسیاری از این ویدئوها، موشن گرافیک هستند.

نمونه کار ها

پس چرا از موشن گرافیک برای معرفی محصول یا ایدۀ خود استفاده کنیم؟ این مدیوم هنری، نوعی انیمیشن است که ویدئو، صدا، کلمات و … را برای ایجاد محتوای متحرک باهم ترکیب می‌کند. این شیوه نخستین بار در دهه 1960 رایج شد و به لطف مزایایی که تقریبا در هر پروژه ارائه می‌دهد محبوبیت آن به سرعت افزایش یافت.

این شیوۀ گرافیکی، هر نوع اطلاعات از داده‌های عینی گرفته تا ایده‌های انتزاعی را در برمی‌گیرد و آن را زنده می‌کند. این نوع انیمیشن از دو طریق این کار را انجام می‌دهد: ابتدا اطلاعات ورودی را تجسم می‌کند و سپس آن‌ها را به حرکت درمی‌آورد. اگرچه برای جذب مخاطب انواع مختلف محتوا وجود دارد که می‌تواند افراد را درگیر کند، اما ویدئوهای موشن برای ارائۀ محصولات برندها، به نسبت سایر محتواها برتری قابل توجهی دارند؛ زیرا این شکل از محتوا به خوبی مناسب داستان‌سرایی و برندسازی است.

این ویدئوهای حرکتی از یک سو  به خوبی  نظر مخاطب را به یک نقطه هدایت می‌کنند و از سوی دیگر باعث تسهیل درک محتوا می‌شوند. امروزه این شکل از محتوا در کنار سایر شیوه‌های روزآمدی همچون موشن موزیکال، از بهترین شیوه‌ها برای تبلیغات به شمار می‌روند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید با راه‌های ارتباطی باخ ماخ در ارتباط باشید.

لیست قیمت و امکانات

موشن اقتصادی موشن گرافیک معمولی موشن گرافیک حرفه ای
کلاس C
کلاس B
کلاس A
2800 تومان
4500 تومان
9850 تومان

برچسب ها

Kids

Education

Kindergarten

Play

Parents

Activities

Learning

Article

Article

Tips

#مطالب مرتبط

پیمایش به بالا