bakh makh (4)

کمیک موشن

اشتراک گذاری

کمیک موشن

کمیک موشن به یک سبک انیمیشن اشاره دارد که هر دو عنصر انیمیشن و کمیک چاپی را ترکیب می‌کند. این شیوۀ بصری امروزه با رشد و گسترش خود مرز میان کمیک‌های سنتی و انیمیشن را از بین برده است. امروزه کمپین‌های بازاریابی هوشمندانه، مخاطبان را به روش‌های غیرمنتظره‌ای درگیر می‌کند که یکی از جذاب‌ترین این روش‌ها بی‌تردید بهره بردن از کمیک موشن است.

این کمیک‌های متحرک در سبک و فرم در مقایسه با انواع دیگر انیمیشن‌ها متمایز هستند. اولا کمیک‌های متحرک، بر آثار هنری و نقاشی‌های کمیک سنتی متکی هستند که از طریق انیمیشن نشان داده می‌شوند؛ از این‌رو، یک کمیک متحرک شبیه به آثار کمیک چاپی خواهد بود.

ثانیا میزان انیمیشن استفاده شده در کمیک‌های متحرک نسبت به سایر شیوه‌های انیمیشنی کمتر است و به اندازه‌ای استفاده می‌شود که بیننده احساس می‌کند در حال خواندن کمیک‌های چاپی است، با این تفاوت که حرکت کافی برای ایجاد حس یک انیمیشن وجود دارد.

کمیک موشن

نمونه کار ها

سفارش ساخت کمیک موشن

تولید کمیک‌های متحرک معمولاً نسبت به انیمیشن‌های کامل دو بعدی یا سه بعدی دشوارتر است. چرا که انیماتور مجبور است کمیک‌های متحرک را بر اساس آثار هنری قرار دهد و چند افکت برای زنده کردن احساس هر صفحه اضافه کند.

از طرف دیگر انیمیشن‌های دو بعدی کار بیشتری می‌برند. هر صحنه باید از نظر افکت‌های نور و مدل‌سازی محیط در نظر گرفته شود تا طراحی و احساس واقعی و دقیق داشته باشد. این طراحی‌های جذاب و تماشایی با صداگذاری و جلوه‌های صوتی ترکیب می‌شوند و یکی از جذاب‌ترین و نوستالژیک‌ترین شیوه‌ها برای تبلیغات و معرفی محصولات و همچنین بازاریابی محتوایی جهت برندسازی به شمار می‌روند.

همانند وایتبرد موشن، از این شیوۀ انیمیشنی نیز برای تبلیغات متنوع و برندسازی، استفاده‌های فراوانی می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نحوۀ ساخت، دوره آموزشی و سفارش کمیک موشن، با راه‌های ارتباطی باخ ماخ در ارتباط باشید.

برچسب ها

Kids

Education

Kindergarten

Play

Parents

Activities

Learning

Article

Article

Tips

#مطالب مرتبط

پیمایش به بالا