bakh makh (4)

وایتبرد موشن

اشتراک گذاری

وایتبرد موشن

وایتبرد موشن یک سبک تصویری است که به بیننده تصاویر ثابتی که روی صفحه کشیده می‌شود را نشان می‌دهد. معمولاً تصاویر با روایتی همراه می‌شوند که مخاطب را در داستانی که در نقاشی گفته می‌شود راهنمایی می‌کند. این انیمیشن‌ها ساده و در عین حال بدون شک جذاب هستند. امروزه این سبک تصویرسازی محبوبیت زیادی به دست آورده است که در ادامه، بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

وایتبرد موشن

نمونه کار ها

سفارش ساخت وایتبرد موشن

شکی نیست که بازاریابی ویدئویی در دهه گذشته منفجر شده است و به یکی از جنبه‌های کلیدی هر طرح بازاریابی موفق تبدیل شده است. با این اوصاف، جای تعجب نیست که مصرف‌کنندگان چهار برابر بیشتر به تماشای ویدیوهای مربوط به یک محصول علاقه دارند تا اینکه درباره یک محصول مطالعه کنند. اکثر بازاریابان، بازاریابی ویدئویی را به عنوان بهترین شکل بازگشت سرمایه معرفی می‌کنند. این بدان معناست که بازاریابی ویدئویی به عنوان یکی از مهم ترین انواع بازاریابی محتوایی، نباید در انتهای لیست کارهای شما باشد، بلکه باید بخش مهمی از استراتژی بازاریابی و ارتباطات کسب و کار شما باشد.

استفاده از یک ویدیوی متحرک وایتبرد موشن می‌تواند ابزاری فوق‌العاده موثر باشد. این شیوۀ بصری، راهی هیجان‌انگیز و نوآورانه برای تبلیغ و بازاریابی خدمات یا محصولات شما هستند. این ویدیوها را می توان برای تهیه انواع محصولات ایجاد کرد. علاوه بر این، این تصاویر متحرک، همانند کمیک موشن برای ایجاد تمرکز بیشتر در مخاطبان در نظر گرفته شده است؛ به همین دلیل معرفی شما از محصول خود با صدای رسا و بلند به گوش مخاطبان خواهد رسید. تیم مستعد و حرفه‌ای باخ ماخ این توانایی را دارد که دیدگاه شما را درک کند و پیامی قدرتمند را به تصویر بکشد که به بینندگان شما بگوید محصول شما چگونه در زندگی آن‌ها قرار می‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تولید و یادگیری وایتبرد موشن، با راه‌های ارتباطی باخ ماخ در ارتباط باشید.

برچسب ها

Kids

Education

Kindergarten

Play

Parents

Activities

Learning

Article

Article

Tips

#مطالب مرتبط

پیمایش به بالا