bakh makh (4)

طراحی هویت بصری

اشتراک گذاری

طراحی هویت بصری

هویت بصری مجموعه‌ای از عناصر بصری است که در خدمت نشان دادن و متمایز کردن یک برند می‌باشد و به طور خاص، به هر جزء قابل مشاهده مانند لوگو یا رنگ‌های برند اشاره دارد و به مشتریان در شناسایی یک برند کمک می‌کند. طراحی هویت بصری که بر اساس برند شما انجام می‌شود، ارزش‌های اصلی برند شما را از طریق رسانه‌های مختلف تقویت می‌کند.

هویت بصری برند با استفاده از تصاویر ثابت و استراتژیک ضمن بیان داستان برند شما به برقراری تعامل و ارتباط موثر با مخاطبان نیز به شما کمک می‌کند. با گذشت زمان، مواجهه مداوم مشتریان با نام تجاری شما، تداعی‌ها را تقویت می‌کند و پاسخ‌های احساسی ایجاد می‌کند که اغلب توسط نشانه‌های بصری ایجاد می‌شود.

آیا عناصر بصری شما برای مخاطب هدف شما مناسب است؟ آیا طراحی شما احساسات درستی را برمی‌انگیزد؟ اطمینان حاصل کنید که هر طرح بصری مرتبط با برند شما برای یک فرد، هدف یا موقعیت خاص مناسب است. سپس مطمئن شوید که طراحی هویت تصویری، برند شما را از سایر رقبا متمایز می‌کند و در عین حال در ذهن مخاطبان باقی می‌ماند.

طراحی هویت بصری | سرویس های باخ ماخ

سفارش طراحی هویت بصری

 طرح‌های خوب، ساده، بدون پیچیدگی و به راحتی قابل درک هستند. ساده نگه داشتن طرح باعث شفافیت و وضوح بیشتر می‌شود. نکتۀ دیگری که در طراحی هویت تصویری برند شما باید مورد توجه قرار بگیرد انعطاف آن است؛ طرح شما می‌بایست منعطف و سازگار باشد و بتوان به راحتی از آن در فضاهای مختلفی نظیر فضاهای مجازی، دیجیتالی و چاپی استفاده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون سفارش انواع طراحی لوگو و هویت بصری، با راه‌های ارتباطی باخ ماخ در ارتباط باشید.

برچسب ها

Kids

Education

Kindergarten

Play

Parents

Activities

Learning

Article

Article

Tips

#مطالب مرتبط

پیمایش به بالا