bakh makh (4)

طراحی بسته بندی محصولات

اشتراک گذاری

طراحی بسته بندی محصولات

طراحی بسته بندی فرآیندی است که به بسته‌بندی محصول شما امکان می‌دهد طیف وسیعی از کاربرد را ارائه کند. این طراحی باید کاربردی باشد، محصول شما را به خوبی معرفی کند و امکان حمل و نگهداری آن را فراهم نماید. این طراحی باید از بسته‌بندی محصولات رقبای شما متمایز باشد و همچنین برای مشتریان و مخاطبان شما جذاب باشد.

در حالی که شما نیاز دارید که بسته‌بندی محصول‌تان برای مشتریان جذاب باشد، باید اطلاعات مربوط به محصول شما را نیز به خوبی منتقل کند. به عنوان مثال، محصولات غذایی باید مواد تشکیل‌دهنده و اطلاعات لازم را به درستی نشان دهند.

طراحی بسته بندی محصولات | سرویس های باخ ماخ

نمونه کار ها

بسته بندی جذاب چه نقشی در فروش دارد؟

به نحوه انتخاب محصولات در سوپرمارکت یا فروشگاه فکر کنید. ما معمولاً انتخاب‌های ثابتی داریم، اما گاهی دوست داریم چیز جدیدی را امتحان کنیم. چه چیزی در ذهن ما می‌گذرد؟ بر اساس چه معیار‌هایی محصول خود را انتخاب می‌کنیم؟ قیمت محصول؟ وزن محصول؟ بله قطعا قیمت و مقدار محصول از شاخصه‌های مهمی در انتخاب آن به شمار می‌آیند اما مشخصا آنچه در انتخاب ما نخستین ملاک و معیار است جنبۀ ظاهری محصول است؛ ما به طور ناخودآگاه بر اساس آن چه که می‌بینیم تصمیم‌گیری می‌کنیم.

بنابراین، نخستین مواجهۀ ما با یک محصول شکل ظاهری و بصری آن است که نقشی حیاتی در انتخاب ما ایفا می‌کند. با این تفاسیر نقش طراحی بسته بندی محصولات نقشی حیاتی و تعیین‌کننده در مباحث فروش محصول می‌باشد. بسته‌بندی چشم‌نواز و گیرا، وسوسۀ مخاطب را برمی‌انگیزد.

سفارش طراحی بسته بندی محصولات

تیم حرفه‌ای و مستعد باخ ماخ آماده است که پس از انجام تحقیق و بررسی‌های دقیق دربارۀ محصول شما، با در نظر گرفتن همۀ جوانب و ویژگی‌های منحصربه‌فرد محصول، یک طراحی اختصاصی و کاملا کاربردی برای محصول شما تدارک ببیند. قطعا از نتایجی که بعد از طراحی بسته‌بندی محصول به دست می‌آید شگفت‌زده می‌شوید؛ طراحی مناسب و با کیفیت، برابر است با تقاضای بیشتر و طبعا فروش بیشتر. برای کسب اطلاعات بیشتر دربارۀ سفارش انواع تصویرسازی دیجیتال و طراحی بسته‌بندی با راه‌های ارتباطی باخ ماخ در ارتباط باشید.

برچسب ها

Kids

Education

Kindergarten

Play

Parents

Activities

Learning

Article

Article

Tips

#مطالب مرتبط

پیمایش به بالا